Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku przyznało stypendia uzdolnionej młodzieży

Działające przy naszej szkole Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku utworzyło program stypendialny, którego celem jest pomoc zdolnej i działającej na rzecz szkoły młodzieży. W tym roku stypendium otrzymało 34 uczniów technikum i branżowej szkoły I stopnia.  Wyróżnieni uczniowie osiągają wysokie wyniki w nauce, reprezentują szkołę podczas konkursów, olimpiad przedmiotowych, zawodów sportowych oraz wykazują się dodatkową aktywnością i działalnością społeczną. Ze względu na reżim sanitarny, nie odbyła się oficjalna uroczystość wręczenia stypendium 15 października, podczas krótkiego spotkania w auli szkolnej, młodzież odebrała symboliczne czeki i listy gratulacyjne dla rodziców.

Może Ci się również spodoba