„Sieciowa chmura” – podsumowanie I edycji konkursu

Z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele informatyki Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku zorganizowali konkurs „Sieciowa chmura”, którego głównym założeniem jest rozwój zainteresowań wiedzą informatyczną. Zmagania przebiegały w dwóch etapach. Pierwszy, polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 40 pytań jednokrotnego wyboru. Do etapu drugiego Komisja Konkursowa zakwalifikowała 10 najlepszych uczestników,  którzy wykonali dwa zadania laboratoryjno – projektowe.

Najlepsi okazali się:

  1. Sobiecki Kacper Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu
  2. Olszowy Krystian Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku
  3. Saj Karol Zespół Szkół nr 2 im. J. Kochanowskiego w Łańcucie

Może Ci się również spodoba