Poznajemy Tajlandię z podróżnikiem z grupy „trzask.pl”

Czy faktycznie Bangkok jest najbardziej zakorkowaną stolicą świata? Jak wygląda pierwszy na świecie szpital dla słoni? Czy słynny most na rzece Kwai rzeczywiście robi wrażenie? Jak wygląda życie kobiet żyraf w wiosce plemienia Padaung? Dlaczego zamknięto Świątynię Tygrysów? O tych i o wielu innych atrakcjach Tajlandii opowiedział zgromadzonej w szkolnej auli młodzieży Grzegorz Chachura z grupy podróżniczej „trzask.pl”. Świetny kontakt z uczniami, pokłady niespożytej energii pana Grzegorza w połączeniu z niezwykle ciekawymi opowieściami sprawiły, iż tego kwietniowego wtorku przenieśliśmy się do tego pięknego kraju. Dzięki podróżnikom dowiedzieliśmy się m.in. w jaki sposób powstała słynna kolej śmierci, jak wygląda życie uchodźców z Birmy na wysypisku śmieci w okolicy Mae Sot i kto udziela im pomocy, ile panuje król Bhumibola, Rama IX.

Galeria

 

Może Ci się również spodoba