Pożegnanie maturzystów

26 kwietnia absolwenci technikum i liceum ogólnokształcącego dla dorosłych odebrali z rąk wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. Zanim jednak nastąpił ten moment, w auli szkolnej odbyły się uroczystości z udziałem dyrekcji szkoły, władz samorządowych, wychowawców, uczniów i nauczycieli

Dyrektor Szkoły Halina Samko w ciepłych słowach podsumowała cztery lata nauki przyszłych maturzystów. Podkreśliła, że szkoła była nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, lecz stworzyła też warunki do uzyskania dodatkowych kwalifikacji oraz rozwoju pasji i zainteresowań. Życzenia powodzenia na maturze złożyli absolwentom Starosta Marek Śliż oraz młodsi koledzy: Agata Szpila i Karol Homel. W imieniu absolwentów głos zabrali: Kamila Dądalska i Bartłomiej Zygmunt, którzy podziękowali wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Następnie Pani Dyrektor odczytała listę absolwentów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową frekwencję. Nagrody i dyplomy  otrzymali również uczniowie  działający na rzecz szkoły, członkowie Samorządu Uczniowskiego i  członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska”. Okazji do wspomnień, wzruszeń, ale i śmiechu dostarczyła prezentacja stworzona ze zdjęć szkolnych, na których utrwalono absolwentów. Dopełnieniem uroczystości był krótki program słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klas drugich i trzecich, występy wokalne Aleksandry Kostek i Magdaleny Pustelny oraz duet akordeonowy Tomasza Kyci i Michała Garbacza.

Może Ci się również spodoba