Podsumowanie Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP

23 kwietnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się podsumowanie Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP organizowanego przez Posła na Sejm Jerzego Paula. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy w swoich szkołach osiągnęli najlepsze wyniki. Na program podsumowania złożyły się: wystąpienie Posła na Sejm RP Jerzego Paula, omówienie zakresu tematycznego konkursu oraz wręczenie nagród.

Najlepsi uczniowie wezmą udział w wycieczce do Warszawy, gdzie zwiedzą: Sejm, Pałac Prezydencki i Muzeum Fryderyka Chopina. Wśród nich będą uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Socha, Grzegorz Szczęch, Bartosz Szerwerniak, Patryk Karaś, Jan Socha, Sebastian Pustelny, Wojciech Bogdan i Kajetan Walawski. Gratulujemy!

Może Ci się również spodoba