O matematycznych konkursach słów kilka

Podczas apelu podsumowane zostały konkursy matematyczne, w których udział wzięli nasi uczniowie

XXXIV Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

16 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie odbył się finał tegorocznej, już trzydziestej czwartej edycji konkursu (mającego opinię jednego z najtrudniejszych). Wzięło w nim udział trzech uczniów technikum mechatronicznego: Paweł Bosak z II TD, Wojciech Zieliński z I TD i Kajetan Walawski z III TD. Najlepszy wynik osiągnął Kajetan, który zdobył wyróżnienie.

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbędzie się 2 lutego 2019r. Weźmie w niej udział Kajetan Walawski.

Matematyka w technice dla technika”

W tym roku odbywa się dziewiąta edycja konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie przy współpracy z Politechniką Lubelską.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas trzecich i maturalnych technicznych szkół ponadgimnazjalnych województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

I ETAP – szkolny odbył się 24 PAŹDZIERNIKA 2018 r.

I miejsce – Kajetan Walawski 3TD

II miejsce  ex aequo – Bartosz Sadowy 4TD i Piotr Piwoński 4TD

III miejsce – Damian Wołczasty 4TD

Do drugiego etapu, który odbył się 8 grudnia 2018 roku w Lublinie zakwalifikowali się: Kajetan Walawski, Bartosz Sadowy i Piotr Piwoński.

Spośród 120 uczestników rywalizujących w Lublinie, międzyszkolna komisja zakwalifikowała do ścisłego finału 19 osób. Znaleźli się wśród nich: Piotr Piwoński i Kajetan Walawski, którzy w lutym wezmą udział w finale na Politechnice Lubelskiej  (na Wydziale Podstaw Techniki) i będą walczyć o indeksy Politechniki Lubelskiej.

Może Ci się również spodoba