Mamy finalistów Olimpiady Wiedzy o Mediach13 grudnia w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach, w którym wzięło udział siedmioro uczniów
z naszej szkoły. Młodzież rozwiązywała test dotyczący wiedzy o mediach
i komunikacji. Następnie uczniowie wzięli udział w wykładzie prowadzonym przez redaktora Radia Rzeszów Szymona Tarandę, który opowiadał o pracy redaktora radiowego, etyce dziennikarskiej oraz współczesnych problemach dziennikarzy. Zachęcał młodzież do tego, aby czytała, ponieważ w ten sposób poszerzamy swoją wiedzę o świecie współczesnym.

Po wystąpieniu zostały ogłoszone wyniki drugiego etapu olimpiady.

Do finału dostało się dwoje uczniów z klasy 2 TI:

Martyna Lorenc oraz Dawid Karwan

Teraz czekają na nich zmagania finałowe w Warszawie.

Serdeczne gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!Może Ci się również spodoba