Mamy finalistów Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała od lat jest największą na Podkarpaciu areną zmagań młodzieży uzdolnionej matematycznie. 18 października odbył się etap powiatowy XXXIV edycji Konkursu. Miło nam poinformować, iż do etapu finałowego zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły. Są to: Paweł Bosak z klasy II TD (I miejsce w etapie powiatowym z maksymalną liczbą punktów), Wojciech Zieliński z klasy I TD (II miejsce w etapie powiatowym) – poziom I oraz Kajetan Walawski z klasy III TD (I miejsce w etapie powiatowym z maksymalną liczbą punktów) – poziom II.

Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała jest organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Łańcucie.

Może Ci się również spodoba