Licealiada w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców – etap powiatowy

31 października w hali widowiskowo – sportowej naszej szkoły odbyła się licealiada w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców. Zawody rozegrano na szczeblu powiatowym, a udział w nich wzięły reprezentacje Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku i Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku. W rywalizacji padł remis, każda ze szkół odniosła po zwycięstwie. W zmaganiach chłopców lepsi okazali się gospodarze, zaś w meczu dziewczyn zwyciężyła drużyna ZSL.

Wyniki:

Chłopcy:

ZST Leżajsk – ZSL Leżajsk 32 – 17

Skład drużyny ZST: Łukasz Burszta, Marcin Chorzępa, Adrian Cich, Paweł Czerwonka,Grzegorz Działo, Jakub Gałusza, Marek Gałusza, Dariusz Grabowiec, Piotr Grabowiec, Łukasz Grzywna, Maciej Kowalski, Rafał Krajewski, Jarosław Krupa, Piotr Piersiak, Waldemar Pytel, Bartłomiej Słonina, Marcin Witko

Dziewczyny:

ZST Leżajsk – ZSL Leżajsk 9 – 13

Skład drużyny ZST: Diana Czapla, Katarzyna Homel, Wiktoria Joniec, Gabriela Klimek, Weronika Masełek, Wiktoria Masełek, Aleksandra Matuła, Daria Patrzykąt, Paulina Pucyło, Dominika Serafin, Karolina Serafin, Dominika Stecki, Agata Szpila, Agnieszka Tabaka, Gabriela Wojcik

Opiekun drużyn: Tomasz Majkut

Galeria

 

Może Ci się również spodoba