Konkurs „Misja – książka!” – oddaj głos na książkę naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie „Misja – książka!” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Stworzyli własny zbiór opowiadań pt. „Między domem a ciszą…” i walczą o nagrody. Książka została wydana w Inteligentnym Systemie Wydawniczym Ridero. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym, które zakończy się 31 stycznia 2018 roku.

Na książkę naszych uczniów można oddawać głosy wchodząc na stronę:

https://ridero.eu/pl/books/miedzy_cisza_a_domem/

Autorzy:

Karol Jodłowski z klasy IV TB

Daniel Sitkowski  z klasy II TG

Kacper Zebzda z klasy II TG

Weronika Dec z klasy II TG

Patrycja Stalica z klasy II TG

Projekt okładki:

Karol Jodłowski  z klasy IV TB

Redakcja:

Kacper Potoczny z klasy II TI

Opiekun projektu:

Beata Prościak

Może Ci się również spodoba