Koncert patriotyczny „Radośni z wolności”

Rok 2018 to Rok jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości. 11 listopada 1918 roku ziścił się sen wielu pokoleń Polaków- Państwo Polskie zrodziło się na nowo. Po 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji wolna Polska wróciła na mapę świata.

Dlatego też Starosta Leżajski Marek Śliż oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Leżajskiej Jacek Kwieciński wraz z Komitetem Organizacyjnym zaprasza w dniu 10 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 do Muzeum Ziemi Leżajskiej gdzie odbędzie się koncert patriotyczny- „Radośni z wolności” w wykonaniu członków komitetu organizacyjnego połączonego z otwarciem wystawy czasowej „100 lat wolności na Ziemi Leżajskiej” oraz nastąpi wygłoszenie okolicznościowej prelekcji.

Komitet Organizacyjny koncertu patriotycznego „Radośni z wolności”

– Muzeum Ziemi Leżajskiej,

– Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku,

– Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku,

– Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku,

– Chór Belcanto i Cantiamo reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku oraz Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku,

– Warsztat Terapii Zajęciowej przy Caritas Archidiecezji Przemyskiej Oddział Leżajsk,

– Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelnej,

– Państwowa Szkoła Muzyczna I st. W Leżajsku,

– Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Nowej Sarzynie

Patronat nad uroczystością sprawuję Poseł na Sejm RP Jerzy Paul

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na wspólne obchody tego uroczystego wydarzenia.

Może Ci się również spodoba