Jak nie zostać „komputerowym ćpunem? – fakty, mity i porady

Dlaczego uzależniamy się od gier komputerowych? Czy rzeczywiście gry komputerowe uczą organizacji pracy, historii, strategii i języka obcego? Jak rozpoznać uzależnienie od gier komputerowych i gdzie szukać pomocy? Na te i na wiele innych pytań dotyczących uzależnienia od gier, odpowiedział Pan Krzysztof Piersa – dziennikarz, autor książki „Komputerowy ćpun”. 31 stycznia poprowadził warsztaty, w których udział wzięli uczniowie klas: I TI, I TJ, I TE. W oparciu, między innymi, o własne doświadczenia, obalił wiele mitów, którymi obrósł świat gier komputerowych, odpowiedział też na pytania młodzieży. Warto dodać, iż Pan Krzysztof nawiązał z uczniami świetny kontakt, udowadniając tym samym, iż o zjawisku uzależnienia od gier komputerowych można mówić otwarcie i szczerze.

Może Ci się również spodoba