DSC 0231         4 maja, uczeń klasy I TI Kacper Potoczny, zakwalifikował się (spośród 50 uczniów z innych szkół z całej Polski) do dalszego etapu programu stypendialnego ADAMED SmartUP. logo

            Udział Kacpra w projekcie rozpoczął się już we wrześniu 2016 roku, kiedy to razem z ok. 6800 innymi uczniami zgłosił się do udziału w programie. Po pierwszym etapie, polegającym na naukowym survivalu, zostali wyłonieni uczestnicy, wykazujący się największą pomysłowością w rozwiązywaniu problemów technicznych. W dalszych etapach, po ocenieniu listów motywacyjnych i CV, zostało wybranych 200 osób, które zostały zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne do siedziby Fundacji ADAMED SmartUP w Warszawie. Rozmowy przeprowadzili: dr Michał Kępa z Centrum Nauki Warunków Ekstremalnych w Edynburgu oraz Marcin Szala z  Akademeia High School w Warszawie.

            Rozmowy kwalifikacyjne z Radą Naukową Programu, wyłoniły 50 osób, które wyjadą na dwutygodniowy, wakacyjny obóz naukowy. Wśród szczęśliwej 50 znalazł się Kacper, który podczas obozu naukowego będzie szkolił się pod okiem specjalistów w dziedzinie inżynierii i robotyki.

Nagrodą główną w programie jest dziesięciomiesięczna opieka edukacyjna, a najlepsi otrzymają stypendium naukowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Partnerami programu są: Akademia Młodych Uczonych - AMU, London International Youth Science Forum - LIYSF, Polska Akademia Nauk – PAN, Ministerstwo Edukacji Narodowej - MEN, Uniwersytet Medyczny w Łodzi – UM, Uniwersytet Warszawski – UW, Warszawski Uniwersytet Medyczny – WUM, Uniwersytet Jagielloński – UJ, Akademia Morska w Szczecinie, Narodowe Centrum Kultury, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Instytut Badań Edukacyjnych.

Filmy ZST

Wirtualny spacer po szkole:
wirtualnaszkola

 

 

Dolina Wiedzy

logo

Projekty

plakat O projekcie

Zakres rzeczowy projektu tutaj

Aktualności tutaj

HARMONOGRAMY tutaj

Dokumenty projektowe:

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na staż: word - PDF

Klasa Patronacka

klasa patronacka

WYWIADÓWKA

W DNIU 26.04.2017 r. GODZ. 1600

 w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Harmonogram jest dostępny tutaj

Koła zainteresowań

Lista szkolnych kół zainteresowań znajduje się tutaj

Dyżury wychowawców

W każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 15.00 - 16.30

Pedagodzy

Godziny pracy pedagogów są dostępne tutaj

 

Akcja profilaktyczna

Mediacje

Mediacje w szkole - skuteczna strategia rozwiązywania konfliktów

  Szczegóły są dostępnetutaj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych