16

„Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil...” - te słowa przeboju zespołu „Dżem”, brawurowo wykonanego przez Weronikę Jeleśniański i zespół B17 podczas uroczystości pożegnania maturzystów, wspaniale oddały nastrój chwili.

27 kwietnia absolwenci technikum odebrali z rąk wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. Zanim jednak nastąpił ten moment, w auli szkolnej odbyły się oficjalne uroczystości z udziałem dyrekcji szkoły, uczniów, wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: Starosta Leżajski Marek Śliż, Wicestarosta Zdzisław Leśko, Członek Zarządu Rady Powiatu Lucjan Czenczek, Przewodnicząca Rady Rodziców działającej przy naszej szkole Bernadetta Wróbel.

Dyrektor szkoły Halina Samko w ciepłych słowach podsumowała cztery lata nauki przyszłych maturzystów. Podkreśliła, że szkoła była nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, lecz stworzyła też warunki do uzyskania dodatkowych kwalifikacji oraz rozwoju pasji i zainteresowań. W imieniu absolwentów głos zabrał Maciej Wiatrowicz, który podziękował wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Życzenia powodzenia na maturze starszym koleżankom i kolegom złożył Aleksander Socha. Następnie Dyrekcja szkoły wręczyła świadectwa i nagrody uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową frekwencję. Rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Nagrody i dyplomy otrzymali również uczniowie działający na rzecz szkoły, członkowie zespołu B17 oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Leżajska”. Okazji do wspomnień, wzruszeń, ale i śmiechu dostarczył program artystyczny przygotowany przez Ewę Kossak – Hospod przy współpracy Dariusza Wołczastego. Nie zabrakło w nim dobrego humoru, prezentacji wychowawców i klas kończących naukę, a także skeczy i newsów Radia ZST. Dopełnieniem były występy zespołu B17, Alicji Wróbel i Bartłomieja Hajdra.

GALERIA

Filmy ZST

Wirtualny spacer po szkole:
wirtualnaszkola

 

 

Dolina Wiedzy

logo

Projekty

plakat O projekcie

Zakres rzeczowy projektu tutaj

Aktualności tutaj

HARMONOGRAMY tutaj

Dokumenty projektowe:

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na staż: word - PDF

Klasa Patronacka

klasa patronacka

WYWIADÓWKA

W DNIU 26.04.2017 r. GODZ. 1600

 w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Harmonogram jest dostępny tutaj

Koła zainteresowań

Lista szkolnych kół zainteresowań znajduje się tutaj

Dyżury wychowawców

W każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 15.00 - 16.30

Pedagodzy

Godziny pracy pedagogów są dostępne tutaj

 

Akcja profilaktyczna

Mediacje

Mediacje w szkole - skuteczna strategia rozwiązywania konfliktów

  Szczegóły są dostępnetutaj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych