17 kwietnia klasy: II TG i IV TŻ uczestniczyły w  Dniach Otwartych Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia uczelni oraz wzięcia udziału  w licznie przygotowanych wykładach i warsztatach poszerzających ich wiedzę. Każda grupa uczestniczyła w przynajmniej trzech zajęciach warsztatowych. Były to m.in.:

„Jesteś tym co pijesz, czyli jaka woda jest najlepsza”, „Sposoby na jajko”, „Jajko nie tylko kurze”, „Co to jest gluten”, „Wykrywanie zafałszowań w żywności”, „Kuchnia molekularna” oraz wykład „Tęczowa dieta”. Młodzież wykonywała ćwiczenia po okiem pracowników uczelni, miała również możliwość degustacji przygotowanych potraw. W opinii  uczniów wyjazd był bardzo interesujący.  Prowadzący umiejętnie wzbudzali zainteresowanie młodzieży, m.in. pokazami nowoczesnego sprzętu używanego w przemyśle spożywczym i licznymi informacjami związanymi z żywnością. Wyjazd zorganizowała Urszula Przynarowska.

Galeria

Filmy ZST

Wirtualny spacer po szkole:
wirtualnaszkola

 

 

Dolina Wiedzy

logo

Projekty

plakat O projekcie

Zakres rzeczowy projektu tutaj

Aktualności tutaj

HARMONOGRAMY tutaj

Dokumenty projektowe:

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na staż: word - PDF

Klasa Patronacka

klasa patronacka

WYWIADÓWKA

W DNIU 26.04.2017 r. GODZ. 1600

 w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Harmonogram jest dostępny tutaj

Koła zainteresowań

Lista szkolnych kół zainteresowań znajduje się tutaj

Dyżury wychowawców

W każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 15.00 - 16.30

Pedagodzy

Godziny pracy pedagogów są dostępne tutaj

 

Akcja profilaktyczna

Mediacje

Mediacje w szkole - skuteczna strategia rozwiązywania konfliktów

  Szczegóły są dostępnetutaj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych