DSC 053415 marca uczniowie wybranych klas obejrzeli spektakl o charakterze profilaktyki pozytywnej, pokazujący możliwości czerpania radości z życia na trzeźwo. „Przyszłość” - to multimedialne spotkanie człowiekiem, który opowiadał swoją własną historię o tym, jak realizował swoje pasje: wspinaczkę, aktorstwo, podróże, sztuka uliczna. Bohater, w trakcie opowieści, na oczach publiczności, wykonał artystyczny makijaż na swojej twarzy i ucharakteryzował się na „żywą statuę”. Spektakl był pytaniem o przyszłość w szerokim tego słowa znaczeniu. Pojęcie to, jakże abstrakcyjne dla młodego człowieka, „rozkładane było” na czynniki pierwsze poprzez postawienie pytań: kto odpowiada za naszą przyszłość, jaki wpływ na nią mamy my sami, jakimi wartościami należy się kierować, aby ją tworzyć. 

Filmy ZST

Wirtualny spacer po szkole:
wirtualnaszkola

 

 

Dolina Wiedzy

logo

Projekty

plakat O projekcie

Zakres rzeczowy projektu tutaj

Aktualności tutaj

HARMONOGRAMY tutaj

Dokumenty projektowe:

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na staż: word - PDF

Klasa Patronacka

klasa patronacka

WYWIADÓWKA

W DNIU 26.04.2017 r. GODZ. 1600

 w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Harmonogram jest dostępny tutaj

Koła zainteresowań

Lista szkolnych kół zainteresowań znajduje się tutaj

Dyżury wychowawców

W każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 15.00 - 16.30

Pedagodzy

Godziny pracy pedagogów są dostępne tutaj

 

Akcja profilaktyczna

Mediacje

Mediacje w szkole - skuteczna strategia rozwiązywania konfliktów

  Szczegóły są dostępnetutaj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych