II Mikołajkowy Turniej Badmintona

6 grudnia, odbyła się II edycja cieszącego się dużą popularnością wśród uczniów Mikołajkowego Turnieju Badmintona. W zawodach wzięło udział 46 par, w tym nauczyciele wychowania fizycznego. Turniej rozegrano na sześciu boiskach, systemem „rosyjskim” – do dwóch przegranych. Mecze toczone były do dwóch setów, każdy do 11 punktów. Pojedynki stały na wysokim poziomie, a uczniowie wykazywali się wszechstronnymi umiejętnościami sportowymi.

Ostateczna klasyfikacja Turnieju:

I miejsce – Karolina Podobińska, Dawid Kuraś – Kak 2 TK

II miejsce – Izabela Flis, Karol Surma 3 TI

III miejsce – Aleksandra Sarzyńska 3B, Dawid Szlajnda – nauczyciel wychowania fizycznego

Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców ZST w Leżajsku.

Wszystkim uczestnikom Turnieju składamy serdeczne gratulacje.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego ZST.

GALERIA

Może Ci się również spodoba