„Czytamy razem”, czyli próbujemy pobić rekord Leżajska w liczbie osób czytających równocześnie na świeżym powietrzu

Trzecia edycja organizowanej przez Bibliotekę Miejską w Leżajsku imprezy „Czytamy razem” odbyła się 8 września.  W wąwozie obok placu targowego zgromadzili się uczniowie szkół, nauczyciele i mieszkańcy Leżajska, którzy próbowali pobić ubiegłoroczny rekord w liczbie osób czytających równocześnie na świeżym powietrzu. Naszą szkołę reprezentowały tym razem klasy pierwsze – 1 TD i 1 TS. Zgodnie z ideą imprezy, każdy uczestnik przyniósł coś do czytania (od beletrystyki przez podręczniki po prasę). Wspólne głośne czytanie miało przede wszystkim zachęcić do sięgania po lekturę i korzystania z oferty bibliotek.

Uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Technicznych zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej. Już wkrótce dostępne będą książki zakupione w ramach realizowanego Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Galeria

Może Ci się również spodoba